Autonomas platforma EconomyBookings.com ieguvusi zelta balvu pasaules prestižajā “Magellan Awards” konkursā

Latvijas autonomas starpniecības uzņēmums “Booking Group Corporation” (tiešsaistes platforma EconomyBookings.com), saņēmis zelta apbalvojumu pasaules prestižajā “Magellan Awards 2023” konkursā, kas katru gadu godina labākās ceļojumu jomas kompānijas. “Booking Group Corporation” zelta balvu nominācijā “Tiešsaistes ceļojumu pakalpojumu mārketings — tīmekļa vietne”.

“Mūsdienās inovācijām ir milzīga nozīme ceļojumu un tūrisma jomā, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi. Šī atzinība izceļ kompānijas līdera reputāciju ceļojumu un mobilitātes nozarē, kas nopelnīta ar smagu darbu, tādējādi sasniedzot apņēmīgus mērķus un veicinot jomas inovāciju attīstību. “Booking Group Corporation” turpinās paplašināt savus projektus un pilnveidot pakalpojumus, lai nodrošinātu klientiem vislabāko auto nomas pieredzi visā pasaulē,” saka “Booking Group Corporation” valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs.

“Magellan Awards 2023” konkursu organizē “Travel Weekly” (TravelWeekly.com), kas ir viens no populārākajiem ziņu resursiem ceļojumu nozarē pasaulē. Strauji mainīgajā un konkurētspējīgajā tirgū “Travel Weekly” sniedz ceļojumu profesionāļiem nepieciešamo globālo skatījumu, padziļināti aptverot un analizējot nozares aktualitātes.

“Tagad, kad tūrisma nozare atguvās pēc pandēmijas, acīmredzams, ka tie, kas nodrošina ceļotājiem atvaļinājuma iespējas, ir guvuši jaunu iedvesmu,” saka žurnāla “Travel Weekly” galvenais redaktors Arnijs Veismans (Arnie Weissmann).

“Magellan Awards 2023” konkursā apbalvo jomas līderus par izcilu dizainu, mārketingu un pakalpojumiem dažādos ceļojumu nozares segmentos, tostarp viesmīlība, kruīzu līnijas, tiešsaistes ceļojumu pakalpojumi, aviosabiedrības un lidostas, ceļojumu aģenti un aģentūras, tūrisma operatori un sauszemes transports. Konkursam iesniegtos projektus vērtēja kompetenta žūrija, kurā piedalījās eksperti no visas pasaules.

“Šogad mums bija rekordliels pieteikumu skaits, radošās un novatoriskās idejas patiesi pārsteidza žūriju. Dalībnieku vēlme pārspēt patērētāju cerības bija nepārprotama,” atzīst Arnijs Veismans.

Konkursā zelta apbalvojumus ieguvuši tādi uzņēmumi kā “American Express”, “United Airlines”, “Hilton” un citi starptautiski atzīti zīmoli.

Par “Booking Group Corporation” (EconomyBookings.com)

Latvijā izveidotais uzņēmums SIA “Booking Group Corporation” pārstāv tiešsaistes platformu EconomyBookings.com, kas ir viens no pasaules līderiem tiešsaistes auto rezervēšanas tirgū, nodrošinot automašīnu rezervācijas pakalpojumus vairāk nekā 20 000 nomas vietās 180 pasaules valstīs Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā, kā arī Austrālijā un Okeānijā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 800 partneru visā pasaulē, tajā skaitā pasaules lielākie auto nomas uzņēmumi, piemēram, “Sixt”, “Hertz”, “Enterprise Holdings”, “Dollar Thrifty” un daudzi citi, kas ļauj piedāvāt plašu transportlīdzekļu klāstu. Katru gadu “Booking Group Corporation” uzlabo ilgtspējīgas attīstības stratēģiju, lai kļūtu par vienu no lielākajiem reģionālajiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā pārsniedza 133 miljonu eiro; peļņa – 2,6 miljoni eiro.

Recent News & Insights
News

SIA “Booking Group Corporation” valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs: “Viss sasniegtais nācis ar smagu ikdienas darbu – strādājam nozarē jau 15 gadus un sajūtas, ka beidzot “lidojam”, joprojām nav. Kādreiz priecājāmies par vienu pasūtījumu dienā, pagājušajā gadā pasūtījumu skaits caur mūsu platformu jau tuvojās miljonam, bet viegluma sajūtas joprojām nav. Bija ne viens vien brīdis, kad sāc zaudēt ticību, ka tev izdosies. Un recepte šādos brīžos ir viena – sakost zobus, katru dienu braukt uz darbu, darīt rutīnas lietas un strādāt, strādāt, strādāt.”

News

Kā liecina auto nomas tiešsaistes platformas “EconomyBookings.com” apkopotā statistika, latvieši ieņem 20.vietu pēc auto nomas pakalpojumu izmantošanas biežuma Eiropā. Tāpēc, lai padarītu auto nomas procesu vienkāršu un saprotamu, “EconomyBookings.com” eksperti apkopojuši biežāk novērotās kļūdas, no kurām izvairīties, nomājot automobili.

News

Lielākajai daļai jeb 82% Latvijas iedzīvotāju, kas strādā vadošajos amatos, svarīgākais nomas auto izvēles kritērijs ir izdevīgākā cena. Tas noskaidrots uzņēmuma “Booking Group Corporation” platformas EconomyBookings.com pasūtītajā iedzīvotāju aptaujā, kas veikta šā gada martā.