Pieci praktiski padomi auto nomai ziemas sezonā

Automašīnas noma ziemā var būt ērts veids, kā pārvietoties slēpošanas kūrortos un sniegotos apstākļos arī citviet. Tomēr svarīgi ir ievērot piesardzības pasākumus un sagatavoties ceļojumam jau laikus. Lai ceļojums būtu ne tikai ērts, bet arī drošs, auto nomas tiešsaistes platformas EconomyBookings.com eksperti apkopojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs sagatavoties auto nomai ziemas sezonā.

  • Izvēlieties ziemas braukšanai atbilstošu auto

Pirms rezervējat auto, apdomājiet savas vajadzības un ceļojuma plānu. Ja plānojat doties uz sniegotu un kalnainu reģionu, izvēlieties auto ar pilnpiedziņu. Ziemas riepas, drošības sistēmas un citi braukšanai piemēroti elementi palīdzēs jums izbaudīt ceļojumu, neuztraucoties par neērtībām.

  • Rezervējiet auto laikus

Ziemas sezonā pieprasījums pēc auto nomas var būt palielināts, it īpaši populārākajos ziemas kūrortos. Lai nodrošinātu sev vēlamo automašīnas klasi un izvairītos no pārmērīgi augstām cenām, rezervējiet auto laikus.

  • Izprotiet nomas noteikumus un apdrošināšanu

Veltiet laiku, lai izlasītu un izprastu nomas noteikumus, īpaši ziemā. Jautājiet par apdrošināšanas polises izmaksām, iekļauto aprīkojumu ziemas apstākļiem un apdrošināšanas segumu dažādiem gadījumiem. Pārliecinieties, ka esat informēts par jebkādām papildu izmaksām.

  • Pārbaudiet ziemas aprīkojumu

Pirms dodaties ceļojumā, pārliecinieties, ka auto ir aprīkots ar visiem nepieciešamajiem ziemas drošības piederumiem. Ziemas cimdi, sniega birste un pretslīdes ķēdes (ja nepieciešamas) jums palīdzēs saglabāt drošību un izvairīties no neparedzētām situācijām. Ja prognozējat īpaši aukstus laikapstākļus, iesakām ņemt līdzi savu ziemas drošības komplektu. Tas var ietvert sniega lāpstu, segas, lukturīti un īpaši siltu apģērbu, kas dotu papildu nodrošinājumu un sirdsmieru.

  • Saglabājiet nomas dokumentus un saplānojiet ceļu

Saglabājiet svarīgu informāciju, piemēram, auto nomas līgumu, apdrošināšanas dokumentus un telefona numuru palīdzībai uz ceļa. Pirms ceļojuma plānojiet maršrutu, ņemot vērā ceļa apstākļus, un atcerieties, ka ceļošana ziemā var prasīt vairāk laika nekā parasti. Ja jums rodas problēmas ar nomas automašīnu, nevilcinieties sazināties ar nomas kompāniju, lai saņemtu palīdzību.

“Arī ziemas sezonā novērojam, ka cilvēki labprāt ceļojumos pārvietojas ar nomas auto. Saņemam rezervāciju pieteikumus no klientiem dažādās valstīs, kurās tiek piedāvāti ziemas kūrorti, pārsvarā tie ir gadījumi, kad nepieciešama automašīna, lai nokļūtu no lidostas līdz slēpošanas kalniem. Mūsu tiešsaistes platformā EconomyBookings.com ziemas sezonas populārākie auto nomas galamērķi pagājušo gadu bija Itālija, Polija, Spānija, Vācija un Grieķija. Savukārt, Latvija pēc auto nomas regularitātes pērn ziemā ieņēma septīto vietu,” saka “Booking Group Corporation” valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs.

Latvijā izveidotais uzņēmums SIA “Booking Group Corporation” pārstāv tiešsaistes platformu EconomyBookings.com, kas ir viens no pasaules līderiem tiešsaistes auto rezervēšanas tirgū, nodrošinot automašīnu rezervācijas pakalpojumus vairāk nekā 20 000 nomas vietās 180 pasaules valstīs Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā, kā arī Austrālijā un Okeānijā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 800 partneru visā pasaulē, tajā skaitā pasaules lielākie auto nomas uzņēmumi, piemēram, “Sixt”, “Hertz”, “Enterprise Holdings”, “Dollar Thrifty” un daudzi citi, kas ļauj piedāvāt plašu transportlīdzekļu klāstu. Katru gadu “Booking Group Corporation” uzlabo ilgtspējīgas attīstības stratēģiju, lai kļūtu par vienu no lielākajiem reģionālajiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā pārsniedza 133 miljonu eiro; peļņa – 2,6 miljoni eiro.

Recent News & Insights
News

SIA “Booking Group Corporation” valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs: “Viss sasniegtais nācis ar smagu ikdienas darbu – strādājam nozarē jau 15 gadus un sajūtas, ka beidzot “lidojam”, joprojām nav. Kādreiz priecājāmies par vienu pasūtījumu dienā, pagājušajā gadā pasūtījumu skaits caur mūsu platformu jau tuvojās miljonam, bet viegluma sajūtas joprojām nav. Bija ne viens vien brīdis, kad sāc zaudēt ticību, ka tev izdosies. Un recepte šādos brīžos ir viena – sakost zobus, katru dienu braukt uz darbu, darīt rutīnas lietas un strādāt, strādāt, strādāt.”

News

Kā liecina auto nomas tiešsaistes platformas “EconomyBookings.com” apkopotā statistika, latvieši ieņem 20.vietu pēc auto nomas pakalpojumu izmantošanas biežuma Eiropā. Tāpēc, lai padarītu auto nomas procesu vienkāršu un saprotamu, “EconomyBookings.com” eksperti apkopojuši biežāk novērotās kļūdas, no kurām izvairīties, nomājot automobili.

News

Lielākajai daļai jeb 82% Latvijas iedzīvotāju, kas strādā vadošajos amatos, svarīgākais nomas auto izvēles kritērijs ir izdevīgākā cena. Tas noskaidrots uzņēmuma “Booking Group Corporation” platformas EconomyBookings.com pasūtītajā iedzīvotāju aptaujā, kas veikta šā gada martā.